Kontakt z nami

Biuro główne:

800 S. Milwaukee Avenue, Suite 201
Libertyville, IL 60048

Highland Park Drop Box:

400 Central Avenue
Highland Park, IL 60035

Pytania ogólne:

847.263.7478 wew. 21

COVID-19 Pomoc w zakresie wynajmu, użytkowania lub hipoteki:

847.263.7478 wew. 29

Kupno domu, naprawy domu, & poprawa dostępności:

847.263.7478 wew. 21

Mieszkania do wynajęcia:

847.263.7478 wew. 12

Doradztwo mieszkaniowe i informacje o zajęciach:

847.263.7478 wew. 15

Napisz do nas:

 

E-mail i numery telefonów pracowników:

Email Przedłużenie
Robert Antoni ranthony@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 22
Millie Centurion mcenturion@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 30
Tiffiny Duncan tduncan@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 12
Sergio Dominguez sdominguez@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 28
Janina Hall jhall@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 31
Mateusz Jureczko mjureczko@ahclc.org 847-263-7478 wew. 25
Amy Kaufman akaufman@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 20
Jose Flores flores@cpahousing.org 224-504-7601
Mike Mader mmader@ahclc.org 847-263-7478 wew. 27
Toni Martinez tmartinez@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 30
Michelle Mitchell mmitchell@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 24
Aidan Mullett amullett@ahclc.org 847-262-0510
Chase Morris cmorris@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 14
Laura Olvera lolvera@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 18
Mark Patenaude mpatenaude@ahclc.org 847-263-7478 wew. 26
Sherry Revell srevell@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 17
Janice Rosales jrosales@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 10
Alicia Sanchez asanchez@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 11
Reema Shakya rshakya@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 15
Kathy VanCrey kvancrey@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 13
Rachel Vawter rvawter@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 21
Anna Viveros aviveros@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 16
Kerri Williams kwilliams@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 19
Zachary Wright zwright@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 32
Lin Ye lye@cpahousing.org 847-263-7478 wew. 23